Wracamy wkrótce...

Czwartek, 15 grudnia 2011 (22:26)

Można głosować na Śremskie Żyrafy 2011

fot. UM
fot. UM
Ruszyła kolejna edycja plebiscytu "Śremskie Żyrafy" organizowanego przez Urząd Miejski. Co roku do nagrody nominowane są najciekawsze inicjatywy.
Jak co roku, burmistrz Śremu ogłosił konkurs "Śremskie Żyrafy" na najciekawsze inicjatywy lokalne podejmowane przez społeczeństwo gminy Śrem w mijającym roku. W tym roku, głos w plebiscycie możemy oddać na 5 nominacji. W internecie ruszyło już głosowanie. Internauci na portalu miejskim srem.pl mogą wybierać najbardziej interesującą, ich zdaniem, inicjatywę mijającego roku. Głosować można do 9 stycznia.

W tym nominowani zostali: Joanna Szczepanik - piętnastoletnia pływaczka trenująca w Klubie Sportowym Wodnik. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć i zwycięstw w różnych zawodach o randze wojewódzkiej i krajowej. Kamil Musiał - uczeń pierwszej klasy szkoły średniej. W sierpniu 2011 r. zdobył srebrny medal na 25. Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych w Paryżu. 66. Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody, które w dniach od 4 do 7 sierpnia odbyły się w Olszy. ZAKRęT - grupą muzyczna powstała w 2005 roku w Śremie oraz Lokalne Centrum Wolontariatu działające w strukturze Fundacji na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem od listopada 2005 r. Centrum zrzesza 14 Szkolnych Klubów Wolontariatu.

Tradycyjnie statuetka Śremskiej Żyrafy zostanie wręczona podczas gali noworocznej, która odbędzie się 10 stycznia.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: