Wracamy wkrótce...

Czwartek, 15 grudnia 2011 (22:48)

Będzie anielsko na rynku. Brathanki gwiazdą wieczoru

fot. archiwum
fot. archiwum
Godziny pozostają do świątecznej imprezy dla mieszkańców Śremu. Anielska Wigilia na rynku rozpocznie się w piątek o godzinie 16. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki.
Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00 na parkingu przed kościołem na Jezioranach. Stamtąd na rynek wyruszy parada pod hasłem "Miasto Aniołów". Wezmą w niej udział zaproszone przez ŚOK przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum oraz szkoła średnia. Najlepiej prezentujące się placówki zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Paradę poprowadzi orkiestra dęta Towarzystwa Muzycznego oraz szczudlarze z Grupy Żywy Teatr. Korowód przejdzie główną ulicą miasta aż na śremski rynek.

Na Placu 20 Października na śremian czekać będzie darmowy poczęstunek. Potraw wigilijnych oraz napojów nie zabraknie. Podczas części artystycznej wystąpią laureaci Tandem Show, konkursu talentów organizowanego przez Śremski Ośrodek Kultury. Na scenie pojawi się też zespół taneczny At Crew oraz przedszkolaki z przedszkola Słoneczna Szóstka, którzy zaprezentują piosenkę świąteczną ze swojej płyty. Zanim śremianie wysłuchają koncertu zespołu Brathanki, oficjele złożą życzenia świąteczno-noworoczne. Przewidziane są też dwie niespodzianki. Pierwsza to wielki okolicznościowy tort, a druga nadal pozostaje tajemnicą.
Komentarze (5)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ kierowca
całkowity paraliż miasta dla zabawy!!! DNO
20.12.2011 15:32

~ mama
Też tak sądzę.Już wielki czas zmienić to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Zwalnia się nauczycieli ze szkół i przedszkoli tworząc przeludnione klasy i grupy, ale "kultura w Śremie ma się dobrze"...
18.12.2011 12:23

~ Roman
Była kicha i żenada na tym Rynku, a przemarsz to zupełne dno. Na to idą Nasze pieniądze ??? Czas Burmistrza nadchodzi ....
18.12.2011 11:11

~ mieszkaniec
Na rynku było tragicznie. Mokro, zimno i jeszcze godzina grania muzyki z płyty! Ktoś powinien wylecieć!
17.12.2011 12:18

~ hater
Fajnie fajnie że o 16 ale kiedy?
15.12.2011 23:02
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: