Wracamy wkrótce...

Piątek, 16 grudnia 2011 (15:05)

Wpadł sprawca napadu na starszą kobietę

Ewa Kasińska
Ewa Kasińska
W środę wieczorem śremscy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o napad na starszą kobietę w Małachowie. Okazuje się, że mężczyzna ma związek z innymi włamaniami i kradzieżami.
Do napadu na starszą kobietę doszło w środę rano. Mężczyzna wchodząc do domu ofiary, przewrócił ją i ukradł monety okolicznościowe. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Jeszcze tego samego dnia, wieczorem, mężczyzna został zatrzymany w pobliżu plebanii w Dolsku. Przy 29-latku znaleziono m. in. sznurki i taśmy mogące posłużyć do krępowania.

Policjanci ustalili, że mężczyzna może być również zamieszany w liczne włamania na plebaniach. Do przestępstw dochodziło w Wielkopolsce, w woj. zachodniopomorskim oraz w okolicach Trójmiasta. Udział podejrzanego w tych przestępstwach jest obecnie analizowany przez policję i prokuraturę.

Sąd zadecydował o tymczasowym areszcie dla zatrzymanego mężczyzny. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia. Sprawa włamań do plebanii jest cały czas w toku. Szczegóły poznamy najprawdopodobniej w poniedziałek.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: