Wracamy wkrótce...

Wtorek, 20 grudnia 2011 (11:37)

Interwencje Straży Miejskiej w Śremie - 20 grudnia

fot. archiwum
fot. archiwum
Jak co tydzień zamieszczamy informacje o interwencjach podjętych przez Straż Miejską w Śremie.
W dniu 13 grudnia Dyżurny Straży Miejskiej ok. godziny 12.52 otrzymał zgłoszenie, że w jednej z piwnic bloku przy ul. Przemysłowej 1 przebywa mężczyzna, od którego czuć niemiłe zapachy. Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali znanego im mężczyznę, którego wyprowadzono z obiektu.

W dniu 14 grudnia o godz. 21.05 pracownik Poczty zgłosił utrudnienia we wjeździe na teren firmy spowodowane przez pojazdy zaparkowane w miejscu zabronionym na ul. Tylnej. Strażnicy potwierdzili zasadność zgłoszenia a do złożenia wyjaśnień wezwali kierujących 6 pojazdami.

W dniu 15 grudnia w godzinach do południowych strażnicy miejscy ukarali dwóch młodych mężczyzn grzywnami na kwotę 300 zł, za spożywanie napojów alkoholowych na terenie jednej ze szkół na terenie Śremu. 

W dniu 15 grudnia Dyżurny Straży Miejskiej ok. godz. 14.30 otrzymał zgłoszenie, że na klatce schodowej bloku przy ul. Wojska Polskiego 4 przebywa nieznany mężczyzna z psem. Po przybyciu na miejsce wylegitymowano mężczyznę, którym okazał się mieszkaniec ul. Wojska Polskiego 2. Będąc w stanie po spożyciu alkoholu mężczyzna zabłądził i nie mógł znaleźć drogi do domu. Został pouczony i odprowadzony do miejsca zamieszkania.

W dniu 15 grudnia ok. godz. 19.45 otrzymano zgłoszenie, że na ul. Roweckiego 6D na klatce schodowej od dłuższego czasu leży jakiś mężczyzna. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zastali znanego z  widzenia mężczyznę, którego usunęli z pomieszczenia i odprowadzili do domu.

W dniu 16 grudnia o godz. 8.54 Dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie od kierowcy skarżącego się na utrudnienia w poruszaniu się ul. Zachodnią z powodu śliskiej nawierzchni drogi. Informację o powyższym przekazano odpowiedzialnemu za akcję „Zima” pracownikowi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. 

W dniu 16 grudnia w godzinach rannych otrzymano zgłoszenie w sprawie przesiadywania przez bezdomnego w jednej z klatek schodowych w bloku ul. Komorowskiego 6. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce zastali znanego z  widzenia bezdomnego, którego usunęli.

W dniu 17 grudnia ok. godz. 20.30 otrzymano zgłoszenie w sprawie leżącego mężczyzny na klatce schodowej bloku przy ul. Powstańców Wlkp. 9.Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce usunięto  bezdomnego.

W dniu 17 grudnia o godz. 22.25 do Dyżurnego Straży Miejskiej zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że na masce jego pojazdu zastał leżącego zakrwawionego mężczyznę, który nie chciał przyjąć pomocy medycznej i oddalił się w kierunku Promenady. Strażnicy znaleźli mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu i próbował trzymać pion ściskając jedną z lamp na promenadzie.  Mężczyzna miał widoczne poważne uszkodzenia twarzy w związku z czym wezwano Pogotowie Ratunkowe. Lekarz pogotowia zdecydował o zabraniu mężczyzny na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

W dniu 17 grudnia o godzinie 23.50 na prośbę Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji Strażnicy Miejscy udzielili wsparcia Policjantom w związku z zakłócaniem porządku publicznego w rejonie lokali Iguana.

W dniu 18 grudnia ok. godz. 15.00 interweniowano w jednym z mieszkań przy ul. 1 Maja w związku z wykonywanymi pracami remontowymi na których uciążliwość skarżyli się sąsiedzi. Strony pouczono o prawach i obowiązkach a sprawcy nakazano zaprzestania prac.

W dniu 19 grudnia Dyżurny Straży Miejskiej ok. godz. 9.41 przyjął zgłoszenie w sprawie leżącego mężczyzny na ul. Paderewskiego przed blokiem nr 7. Mężczyzna przewrócił się w stanie nietrzeźwości, miał skaleczenia twarzy. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze udzielili pomocy mężczyźnie i odprowadzili go do mieszkania.

W dniu 19 grudnia o godz. 11.31 otrzymano zgłoszenie od mieszkańca ul. Okulickiego 4, że w jednej z klatek bloku przesiaduje młodzież i spożywa alkohol. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy wylegitymowano osoby przebywające na klatce a 20- letniego mieszkańca ul. Komorowskiego 1 ukarano grzywną w wysokości 100 zł za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: