Wracamy wkrótce...

Wtorek, 28 lutego 2012 (22:39)

10 dni więzienia za "darmowy" posiłek

W hotelach meldował się jako mieszkaniec Kołobrzegu, w rzeczywistości nie miał stałego miejsca zamieszkania. Wychodził i nie płacił za pobyt. Śremskim policjantom udało się zatrzymać mężczyznę który oszukał co najmniej kilka hoteli w całej Polsce.
Hotelarze powiadomili policję o sprawie w czwartek wieczorem. Jeden z gości zjadł zamówione danie, a kiedy obsługa poprosiła go o uregulowanie należności, wyszedł z hotelowej restauracji. Mężczyzna został zatrzymany przez ochronę obiektu na sąsiedniej ulicy, a później przekazany policji. 50-latek bez stałego miejsca zamieszkania miał ponad 1,2 promila alkoholu we krwi.

Jak się później okazało, mężczyzna jest poszukiwany przez kilka prokuratór z całego kraju, głównie do spraw wyłudzeń pobytów w hotelach. W tym śremskim zdążył się tylko zakwaterować i zjeść posiłek o wartości ponad 40 złotych.

W piątek odbyła się rozprawa, podczas której sąd wymierzył oszustowi 10 dni więzienia. Mężczyzna przebywa obecnie w śremskim areszcie śledczym.

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: