Wracamy wkrótce...

Środa, 23 maja 2012 (08:27)

Interwencje straży miejskiej - 23 maja

fot. archiwum
fot. archiwum
Jak co tydzień zamieszczamy informacje o interwencjach podjętych przez Straż Miejską w Śremie.
W minioną środę, około godz. 11.30 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie w sprawie leżącego na ul. Chopina mężczyzny. Mężczyzna został obudzony, następnie o własnych siłach udał się do domu.

W czwartek, 17 maja ok. godz. 10.21 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że na ul. M.Curie – Skłodowskiej złapał błąkającego się amstaffa. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że zgłaszający mężczyzna znajduje się na klatce schodowej budynku, a pies uniemożliwia mu wyjście. Strażnicy przewieźli czworonoga do schroniska w Gaju.

Zgłoszenie o kolejnym, biegającym na wolności psie strażnicy otrzymali w piątek. Na parkingu przed marketem przy ul. Kolejowej biegał duży pies nieokreślonej rasy. Zwierzę schwytano, przewieziono i umieszczono w kojcu straży miejskiej. W godzinach wieczornych po psa zgłosił się jego właściciel, który został ukarany grzywną za niezachowania odpowiednich środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

Piątek ukarano grzywną mieszkańca ul. Witkiewicza za parkowanie pojazdem na terenie zielonym na ul. Grunwaldzkiej w Śremie.

W sobotę, 19 maja ukarano grzywną po 100 zł każdy trzech mieszkańców Śremu za to, że spożywali alkohol na przystani kajakowej nad Wartą. Zdarzenie ujawniła obsługa monitoringu.

W niedzielę wieczorem mieszkaniec Psarskiego zgłosił, że jego pies został pogryziony przez czworonoga sąsiada. Następnego dnia strażnicy miejscy udali się na miejsce i ustalili, że pies samodzielnie opuścił działkę. Właściciela psa ukarano grzywną za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu psa poprzez dopuszczenie do swobodnego biegania zwierzęcia oraz zobowiązano do właściwego zabezpieczenia nieruchomości.

W poniedziałek grzywną w wysokości 300 zł ukarany został mieszkaniec Pyszącej, za niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej gdy nadawany był sygnał czerwony na ul. Piłsudskiego w Śremie. Zdarzenie ujawniła obsługa monitoringu. Tego samego dnia ukarano grzywną po 100 zł każdy trzech mieszkańców Śremu oraz mieszkańca Księginek za to, że spożywali alkohol na przystani kajakowej nad Wartą. Zdarzenie ujawniła obsługa monitoringu.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: