Wracamy wkrótce...

Środa, 23 maja 2012 (10:55), aktualizacja: 24.05.2012 (20:29)

3 miesiące aresztu dla Tomasza L.

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Prokuratorzy postawili zarzuty mężczyznom zatrzymanym w sprawie morderstwa 61-letniego mieszkańca Olszy.
Przypomnijmy, że zwłoki starszego mężczyzny policjanci kryminalni znaleźli w niedzielę. Na ciele 61-latka było kilkanaście ran kłutych. Z ustaleń prokuratury wynika, że morderstwa dokonał jeden z mężczyzn - 23-letni sąsiad ofiary. Jego wspólnik, 26-letni śremianin pomagał w nieudanej sprzedaży ukradzionego samochodu.

Z naszych informacji wynika, że zamordowany 61-latek sprzedawał działki budowlane. Sprawca zbrodni liczył zapewne na łatwy łup. Okazało się, że zamordowany mężczyzna wszystkie pieniądze przechowywał w banku. Policjanci wraz z prokuraturą ustalili, że 23-latek ukradł samochód denata.

Prokurator postawił 23-letniemu Tomaszowi L. zarzut zabójstwa. Mieszkaniec Olszy przyznał się do zarzucanego mu czynu. Dziś sąd zdecydował też o jego aresztowaniu na trzy miesiące. Z kolei śremianinowi, 26-letniemu Sebastianowi M. postawiono zarzut paserstwa. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: