Wracamy wkrótce...

Środa, 30 maja 2012 (11:15)

Strażnicy szukają właściciela psa

fot. straż miejska
fot. straż miejska
Strażnicy miejscy szukają właściciela psa - najprawdopodobniej rasy bokser. Zwierzę znaleziono przywiązane do barierki przy torach kolejowych.
O tym, że do płotu ogrodzenia Szkoły Podstawowej nr 1 przywiązany jest pies powiadomiła strażników nieznana osoba. Zgłoszenie dotarło do straży wczoraj tuż po ósmej rano. Z relacji nieznanej osoby, pies był przywiązany do ogrodzenia od dłuższego czasu.

Strażnicy udali się we wskazane miejsce. Od strony torów kolejowych znaleźli psa rasy podobnej do boksera. Zwierzę było przywiązane do ogrodzenia. Pies był wychudzony, miał widoczne rany na ciele. Przewieziony został do kojca znajdującego się za siedzibą straży miejskiej.

Na grzbiecie pies ma przewiązaną czerwoną trójkatną chustę. Osoby mogące wskazać właściciela proszone są o kontakt z dyżurnym pod numerem telefonu 28 32 511 lub 986.


Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ FG
przepraszam bardzo, a to pies bez chipa sie znalazl?
31.05.2012 19:47
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: