Wracamy wkrótce...

Środa, 14 sierpnia 2013 (08:34)

Kolejne zatrzymanie

fot. archiwum
fot. archiwum
Kolejnego poszukiwanego listem gończym zatrzymali śremscy mundurowi. To drugi poszukiwany, który wpadł w ubiegły piątek.
W jednym dniu śremscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Wcześniej pisaliśmy już, że tuż po północy patrol policji zatrzymał 22-letniego śremianina. Mężczyzna był im znany, okazało się też, że jest poszukiwany listem gończym. - 22-latek nie stawiał się do odbycia kary i wszystko wskazywało na to, że się ukrywa. Podczas zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Miał około 2 promile alkoholu w organizmie - informuje nadkom. Ewa Kasińska. Śremianin miał odbywać karę więzienia m.in. za pobicie.

Kilkanaście godzin później kolejny sukces mundurowych. Na ulicy Komorowskiego, dzielnicowym udało się złapać 37-letniego mieszkańca naszego miasta. - Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym celem przymusowego doprowadzenia skazanego do Aresztu Śledczego w Śremie w sprawie odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo związane z niewykonywaniem orzeczonych przez sąd środków karnych - informuje nadkom. Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP w Śremie.

Obaj mężczyźni zanim trafili za kratki, zostali przewizieni do aresztu policyjnego.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ śremianin
BRAWO
14.08.2013 09:36
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: