Wracamy wkrótce...

Sobota, 17 sierpnia 2013 (08:33)

Przypominamy: od niedzieli tydzień bez ciepłej wody

fot. Tomasz Żak
fot. Tomasz Żak
W niedzielę wieczorem Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej na tydzień wyłączy dostawy ciepła. W poniedziałek spółka rozpocznie coroczną konserwację urządzeń. Nieczynny będzie również basen Śremskiego Sportu.
Przez tydzień - od 19 do 25 sierpnia - część mieszkańców Śremu będzie pozbawiona ciepłej wody. To za sprawą corocznej przerwy konserwacyjnej. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej planuje w tym czasie remonty i przeglądy miejskiej sieci ciepłowniczej oraz należącej do niego elektrociepłowni.

Dostawa ciepła zostanie wstrzymana już w niedzielę, 18 sierpnia o godzinie 22. Ciepła woda wróci do kranów tydzień później, jednak biorąc przykład z lat ubiegłych, może to nastąpić wcześniej. Tydzień dłużej nieczynny będzie śremski basen, który również korzysta z usług PEC. Do 30 sierpnia zamknięte będą baseny oraz odnowa biologiczna. Pozostała część obiektu będzie funkcjonowała normalnie.
Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ JaciePie***le
JaciePie***e 1 tydzień bez wody
17.08.2013 15:39
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: