Wracamy wkrótce...

Sobota, 17 sierpnia 2013 (16:18), aktualizacja: 19.08.2013 (12:35)

Zmagania o Puchar Burmistrza

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
W sobotę, 17 sierpnia odbył się I Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Śremu. Zmagania poprzedzone były pokazem ratownictwa wodnego na jeziorze Grzymisławskim.
Po godzinie 11 na jeziorze Grzymisławskim grupa Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zoorganizowała  pokaz ratownictwa. Ratownicy zaprezentowali metody wyciągania ludzi z wody przy użyciu sprzętu ratowniczego, a także działanie grupy interwencyjnej WOPR. Później przedstawiona została akcja reanimacyjna osoby wyciągniętej z wody.

O 13 na Plaży Miejskiej w Śremie rozpoczął się I Turniej Siatkówki Plażowej organizowany przez Gminę Śrem i Zarządzanie Nieruchomościami „Twój Dom i Ogród”. Walkę o Puchar Burmistrza Śremu podjęło 10 dwuosobowych drużyn. Turniej rozgrywano w dwóch grupach po 5 zespołów, w systemie "każdy z każdym".

Najlepszymi okazała się para  Kolańczyk Przemysław i Padowicz Andrzej. Drugie miejsce przypadło w udziale drużynie w składzie Meissner Wojciech, Ratajczak Piotr. Na trzecim miejscu uplasował się zespół  Błaszczyk Luiza i Małaszczuk Michał

Komentarze (1)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ tomy
Fajna impreza jeżeli chodzi o siatkówkę, byliśmy od początku i było super, dokąd był czynny mikrofon, a czynny był tak długo jak długo był włodarz Śremu. Potem to już domysły, nie było wiadomo kto z kim gra, czy to ćwierć, pół, czy finał??? A gdy zapytaliśmy dlaczego komentarz jest tak cichy że nic poza boiskiem nie słychać, to otrzymaliśmy odpowiedź, że zabrali nam mikrofony. No to mamy pytanie: po co to wszystko, żeby narobić ogrom zdjęć i pokazać że się coś działo?!
17.08.2013 23:06
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: