Wracamy wkrótce...

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 (20:55), aktualizacja: 19.08.2013 (21:01)

Uwaga: do Mechlina tylko przez Dąbrowę

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Od dzisiaj przez dwa tygodnie, zamknięty będzie fragment drogi powiatowej łączącej Śrem z Mechlinem. Drogowcy zorganizowali objazd przez Dąbrowę.
Drogowcy rozpoczęli modernizację przepustu pod drogą w Mechlinie. Od dzisiaj do 1 września zamknięty został fragment drogi powiatowej 4072P, od skrzyżowania z trasą wojewódzką w kierunku Zaniemyśla do rogatek Mechlina. Drogowcy wytyczyli objazd przez Dąbrowę. Kierowcy jadący od strony Śremu, muszą się kierować na Zaniemyśl i na wysokości Lucin skręcić w kierunku Dąbrowy. Polecamy również drogę gruntową, na którą wjeżdzamy obok wiatraku stojącego przy drodze wojewódzkiej 432. Szczegóły przedstawiamy na mapie poniżej. Prace realizowane są w ramach przebudowy drogi powiatowej z Mechlina do Kalej. Inwestycję na zlecenie Powiatowej Zarządu Dróg realizuje Leszczyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych. Jej wartość to blisko 1,7 mln złotych.

Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: