Wracamy wkrótce...

Niedziela, 25 marca 2018 (21:35)

Wypadł z drogi i wzbił się w powietrze

fot. Michał Ratajczyk
fot. Michał Ratajczyk
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę tuż przed południem na trasie ze Śremu do Kórnika. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Do szpitala trafiły dwie osoby - kierowca oraz dziecko. W zdarzeniu ucierpiał także pies, który znajdował się w pojeździe.
Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 434 na wysokości Niesłabina. Samochód marki Skoda Octavia wypadł z drogi i pokonując pobocze wybił się w górę, łamiąc drzewa i gałęzie rosnących nieopodal drogi drzew oraz dachując. Autem podróżował mężczyzna oraz 10-letnie dziecko. Oboje trafili pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i zostali przetransportowani do szpitala. W wypadku ucierpiał także pies, który również znajdował się w rozbitym samochodzie. Czworonogiem zajęli się wolontariusze Schroniska dla zwierząt w Gaju.

Z nieoficjalnych relacji wynika, że przyczyną zdarzenia mogłobyć zaśnięcie kierowcy. Ostateczną przyczynę i okoliczności tego wypadku wyjaśnia jednak policja. Ruch w tym miejscu początkowo był całkowicie wstrzymany. Później wprowadzono ruch wahadłowy, którym kierowali strażacy.
Komentarze (0)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: