Wracamy wkrótce...

Czwartek, 03 maja 2018 (13:30), aktualizacja: 04.05.2018 (10:18)

Kraksa na Kilińskiego. Kierowca fiata doprowadził do karambolu

fot. Patryk Kubski
fot. Patryk Kubski
Spore korki tworzyły się w środę około godziny 13:00. Na ulicy Kilińskiego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Sprawcą był starszy kierowca, który zagapił się i najechał na pojazdy stojące w korku. Do szpitala trafiły trzy osoby.
Do małego karambolu doszło w środę, krótko po południu, na ulicy Kilińskiego w Śremie. Przed godziną trzynastą, na wysokości jednostki wojskowej, zderzyły się trzy samochody osobowe. Sprawcą kolizji był starszy mężczyzna, który podróżując fiatem idea najprawdopodobniej zagapił się i najechał na auta stojące w korku. Najpierw uderzył w chryslera, którym kierował 47-letni mieszkaniec gminy Śrem, ten pojazd z kolei przemieścił się i uderzył w stojącego przed nim citroena c4. Do szpitala trafiła kierująca citroenem 19-latka z gminy Dolsk oraz pasażerki chryslera i fiata. Na miejscu pracował policyjny technik z Kościana. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca kraksy, 69-letni mieszkaniec Śremu musi teraz liczyć się z konsekwencjami. Do tej pory policjanci nie mają szczegółowych informacji o obrażeniach, dlatego zdarzenia nie zakwalifikowano jako wypadek lub kolizję. Na miejscu wypadku pojawiły się karetki ze Śremu i Krzywinia. Oprócz policji, działania prowadzili strażacy JRG Śrem i OSP Pysząca. Utrudnienia trwały ponad 2 godziny. Ruch pomiędzy rondem Armii Krajowej i ul. Wojska Polskiego, był całkowicie wstrzymany.
Komentarze (2)
Portal Regionalny isrem.pl nie odpowiada za treść komentarzy zamieszczanych przez czytelników. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kasowania komentarzy, które naruszają prawo.

~ jedźbezpiecznie.pl
nawet gdyby miał system awaryjnego hamowania(np. SCBS, Front Assist itp. w zależności od marki pojazdu) to i tak nic by to nie dało, bo inne, jadące za nim pojazdy go też nie miały; wniosek: winno to być obowiązkowe wyposażenie
04.05.2018 11:18

~ MP
Jak to trzy kobiety? A co z mężczyzną, którego na noszach wprowadzano do karetki pogotowia i natychmiast wieziono do szpitala?
03.05.2018 13:50
Dodaj komentarz
podpis: (Jeśli się nie podpiszesz,
post zostanie podpisany Twoim adresem IP)
treść: